WIECZORY PANIEŃSKIE
Wieczory panieńskie to niewątpliwie warte uwiecznienia imprezy. W zależności od Waszych wymagań, spędzam z Wami określony czas, robimy zdjęcia pozowane, ale staram się też uchwycić naturalną zabawę. Skupiam się głównie na Pannie Młodej, lecz każda dziewczyna będzie miała dla siebie piękną pamiątkę.
Koszt sesji to 450zł - pierwsza godzina podczas której możemy zrobić mini sesję i reportaż z zabawy, +100zł każda kolejna godzina.
Otrzymujecie prywatną galerię internetową z wszystkimi ładnymi ujęciami, z możliwością pobrania zdjęć.
W zależności od ilości osób i atrakcji, ilość zdjęć, jaką Wam oddaję może się różnić, ale mieszczę się w granicach 70-250 sztuk :D Oddaję Wam też krótki filmik/rolkę z mojej obecności z Wami!
Jeśli chcecie możecie u mnie domówić też odbitki lub pamiątkowe albumy, fotoksiążki.
Na moim instagramie znajdziecie też rolki i wyróżnione relacje ze wskazówkami jak przygotować się na wieczór panieński z fotografem :)
klik do reelsów
Dodatkowe informacje:
- Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku 200zł, pozostała kwota płatna jest przelewem do dnia sesji lub gotówką w dniu sesji
-Za dojazd powyżej 20km od Białegostoku doliczam opłatę 1,50zł/1km (czyli np. za dojazd do miejscowości oddalonej o 60km dopłata to 40zł)
- Ceny zawierają: podatek, dojazd, czas pracy podczas sesji,  czas pracy podczas edycji zdjęć oraz przygotowania albumów, druk zdjęć zgodnie z wybranym pakietem, opakowanie, autorską obróbkę zdjęć, obsługę i kontakt z klientem, doświadczenie zdobyte przez lata pracy fotografa
-Nie przekazuję surowych zdjęć- RAW bez autorskiej obróbki
-Zdjęcia oddaję w ciągu 14 dni roboczych w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem. Galeria aktywna jest 4 miesiące - w tym czasie należy pobrać zdjęcia
-Możliwość wykupienia vouchera na każdy pakiet sesji, takie zaproszenie ważne jest pół roku

Zobacz też

Back to Top