REPORTAŻE
Fotografia reportażowa na imprezach obejmuje różne rodzaje wydarzeń, od urodzin, przez bankiety i spotkania firmowe, po festiwale i koncerty, wydarzenia sportowe. 
Fotografia reportażowa polega na dokumentowaniu wydarzeń w sposób naturalny i spontaniczny, bez sztuczności i pozowania do zdjęć. Fotograf wykonuje zdjęcia nie tylko z samego wydarzenia, ale także kadry zza kulis, przygotowań i innych szczegółów, które tworzą całą historię imprezy.
Reportaż fotograficzny na imprezach pozwala na otrzymanie fotografii, które oddają atmosferę i klimat wydarzenia. Dzięki temu pamiątki z imprezy będą pełne emocji i prawdziwych uczuć, a każdy z uczestników będzie mógł powrócić do tych niezapomnianych chwil po latach.
Fotografia reportażowa na imprezach wymaga od fotografa dużej spostrzegawczości, umiejętności szybkiego reagowania i doskonałej znajomości techniki fotografowania. Profesjonalny fotograf reportażysta zadbana o każdy szczegół, od wyboru najlepszych kadrów i oświetlenia, po odpowiednią obróbkę zdjęć.
Jeśli szukasz fotografa, który uchwyci niepowtarzalne chwile z Twojej imprezy w sposób naturalny i piękny, zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
Chętnie podejmę też stałą współpracę do cyklicznych realizacji.
Wydarzenia takie jak: studniówka, I komunia, ślub cywilny itp. wyceniam indywidualnie

Orientacyjna cena reportażu:
450zł - pierwsza godzina
+100zł każda kolejna rozpoczęta godzina
Dodatkowe informacje:
- Rezerwacja terminu następuje po wpłacie zadatku 200zł, pozostała kwota płatna jest przelewem do dnia sesji lub gotówką w dniu sesji
-Za dojazd powyżej 20km od Białegostoku doliczam opłatę 1,50zł/1km (czyli np. za dojazd do miejscowości oddalonej o 60km dopłata wynosi 40zł)
- Ceny zawierają: podatek, dojazd, czas pracy podczas sesji,  czas pracy podczas edycji zdjęć oraz przygotowania albumów, druk zdjęć zgodnie z wybranym pakietem, opakowanie, autorską obróbkę zdjęć, obsługę i kontakt z klientem, doświadczenie zdobyte przez lata pracy fotografa
-Nie przekazuję surowych zdjęć- RAW bez autorskiej obróbki
-Zdjęcia oddaję w ciągu 14 dni roboczych w galerii internetowej. Galeria aktywna jest 4 miesiące - w tym czasie należy pobrać zdjęcia
-Możliwość wykupienia vouchera na każdy pakiet sesji, takie zaproszenie ważne jest pół roku

Zobacz też

Back to Top